Shadow Arena Hakkında Yeni Duyuru Fragmanı Yayınlandı

104

Shadow Arena, battle royale tarzına orta dünyadan yaklaşarak farklı bir seçenek kazandıracak. YouTube üzerinden oyunun çıkış tarihine ilişkin olarak bilgiler veren yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Paylaşılan video oldukça kısa olup oyundan bazı kesitleri içerisinde barındırmasıyla bir duyuru niteliği taşıyor. Buna göre oyunun 21 Mayıs 2020 tarihinde çıkış yapacağını söz konusu tanıtım videosu aracılığıyla öğrenmiş oluyoruz. Shadow Arena, Black Desert yapımcıları tarafından sunulan, oynaması ücretsiz olacak olan bir battle royale yapımı ve 21 Mayıs gününden itibaren herkes için açık olacak.

Türkçe arayüz desteğiyle gelecek

Shadow Arena, Türkçe arayüz desteği ile Türk oyunculara kıyak geçiyor. Yeni tarz bir PvP aksiyonunu deneyimleme fırsatı sunan Shadow Arena, ilk etapta erken erişim sürecinde olacak. Bu husus uzun bir süre daha oyuna yeni içerikler eklenebileceği anlamına geliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.