Shadow of the Colossus İle İlgili Yeni Bilgiler Var

314

Merakla beklenen oyunlardan Shadow of the Colossus ile ilgili yeni bazı bilgiler açığa çıktı. Oyunun hikayesini baştan aşağı yeni bir dizayn ile oynayabileceksiniz.

Sony,  PlayStation konsolunun çok üstüne düşüyor. Konsolun önemli eski oyunlarından biri olan Shadow of the Colossus, ilk olarak PlayStation 2 ile oyuncularla buluşmuş, çok sevilen oyunun zamanla PlayStation 3 için remastered sürümü çıkmıştı.

Sony, Paris Games Week 2017 etkinliğinde oyunun bu kez de remake sürümünü oyun severlere duyurdu. Oyun, ilk oyunu tamamiyle yeniden ele alarak aynı hikaye üzerinden farklı bir yapıyla tasarlanmış.

Yeni Oynanış Tarzı ve Yeni Yolculuklar

Oyunda yasak topraklara giren ve bu yüzden hayatını kaybeden Mono adındaki kızı kurtarmaya çalışıyoruz. Bunun için 16 devi öldürmemiz lazım.

Yayımlanan fragman videosunda oyunculara sunulan yeni evren dikkat çekiyor. Yoğun bir yolculuk içerisinde olacağız ve bu yolculuk sırasında önümüze çeşitli engeller çıkacak.

Shadow of the Colossus Çıkış Tarihi

Oyun PlayStation 4 ile birlikte yeniden hayat buluyor. 6 Şubat 2018 tarihinde çıkacağı açıklandı.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.