Sherlock Holmes Oyunu Kısa Süreliğine Neredeyse Bedava Oldu

97

Sherlock Holmes filmi sinema tarihinde önemli yapımlardan biri olmuş büyük bir kitle tarafından izlenmişti ve 2016 yılında Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter video oyunu çıkmıştı. Şimdi söz konusu oyun için Steam üzerinde büyük bir indirim kampanyası gerçekleştirildi.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Steam üzerinde 75,00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken yüzde 90 seviyesinde büyük bir indirim aldı ve böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 7,50 TL oldu. Böylece oyunun neredeyse bedava olduğunu söyleyebiliriz. Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter’i 21 Temmuz akşamına kadar 7,50 TL ödeyerek satın alabilmek mümkün.

Resmi Türkçe arayüz ve alt yazı desteğine de sahip olan Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter , dedektiflik hikayeleriyle dolu bir macera serüvenine katılmak isteyen oyuncular için denenebilecek oyunlardan biri. Sıra dışı soruşturmaların, gizemlerin içerisinde zekanızı kullanarak ipuçlarını bir araya getirip takip edecek ve sonuca ulaşmaya çalışacaksınız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.