Şık tasarıma sahip Vivo V17 Pro’nun özellikleri belli oldu!

360

Çini akıllı telefon üreticilerinden olan Vivo’nun yeni Vivo V17 modelinin tanıtım tarihine az bir zaman kala neredeyse tüm detayları netleşti. Resmi görselleri ortaya çıkan telefon şık tasarımı ile dikkatleri üzerine toplarken şimdi de telefonun tüm özellikleri belli oldu.

Vivo V17 Pro, neredeyse sıfır çerçeve ekran ile karşımıza çıkıyor. Ekrana gömülü parmak izi teknolojisini barındıran modelin önde iki arkada dört kamera olmak üzere toplamda altı kamera yer alıyor. Ön yüzünde bulunan kameralar açılır/kpanır özelliğe sahip. Telefonun tasarım anlamında oldukça şık göründüğünü söylemeden geçmek olmaz.

Vivo V17 Pro, gücünü 11 nm fabrikasyon süreci ile üretilen 8 çekirdekli Snapdragon 675 işlemcisinden alacak. Kutusundan Android 9.0 Pie işletim sistemi ile çıkacak olan telefona 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ Super AMOLED bir ekran sahip. 8GB RAM ve 128GB depolama alanı ile geleceği söylenen modelin arka yüzünde 48MP ana kamera + 8MP ultra geniş açılı kamera + 2MP derinlik sensörü + 2MP makro kamera, ön yüzünde ise 32MP geniş açılı kamera + 2MP kamera yer alacağı belirtiliyor. Çift SIM kart desteği de barındıracak olan Vivo V17 Pro modelinde hızlı şarj destekli 4100 mAh batarya bulunacağı iddia ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.