Şimdi Epic Üzerinde Ücretsiz: Enter the Gungeon Bedava Oldu

165

Epic platformunun geçmişi çok eski değil ancak buna rağmen kısa zamanda büyük bir popülariteye ulaşmayı başardı. Steam gibi platformlara karşı doğrudan rakip oldu ve şu ana kadar gayet iyi ilerliyor.

Epic’in kısa zamanda bu kadar ilerlemesindeki temel etkenlerden biri iki haftada bir oyunu ücretsiz olarak sunması. Şimdi bunlara bir yenisini daha ekliyor. Epic üzerinde bu kez Enter the Gungeon oyunu ücretsiz hale geldi.

Enter the Gungeon, Steam platformu üzerinde 24,00 TL fiyat etiketiyle satılırken Epic üzerinde bir süreliğine ücretsiz olarak edinilebiliyor. Oyunun üç yıl kadar önce piyasaya sürülmüş olduğunu ve geçtiğimiz dönemde son büyük güncellemesini aldığını belirtelim.

Oyunu edinmek için Epic Games launcherını bilgisayarınıza kurulu değilse kurup çalıştırın ve mağaza sayfasına geçiş yapıp oyunun resmi sayfasını görüntüleyin. Ardından çıkan indirme butonuna tıklayarak edinebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.