Skater XL 1.0 Sürümünün Ertelendiği Duyuruldu

67

Günümüzde video oyunları için de çeşitli güncellemeler çıkıyor. Skater XL 1.0 sürümü de bu bağlamda paylaşılacak olan güncellemelerden biri idi ancak talihsizlik yaşandı ve sürüm ertelendi.

Skater XL 1.0 sürümü ile ilgili olarak oyunun yapımcısı Easy Day Studios tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada oyun içeriğinin geliştirilmeye devam edildiği ancak tüm çabalara rağmen kontrolleri dışında gerçekleşen olaylar nedeniyle çıkış tarihini ertelemek durumunda kaldıklarını belirten firma, belirlenen yeni çıkış tarihinin 28 Temmuz 2020 olduğunu duyurdu. Önceki tarih ise 7 Temmuz idi.

Neleri Değiştirecek?

Yayınlanan güncelleme ile alakalı olarak elbette özellikle bazı noktalar çok merak ediliyordu. Örneğin Skater XL 1.0 sürümünde nelerin değiştirileceği hususu merak konusuydu. Buna dair de bilgiler var. Yeni 1.0 sürümünde daha fazla park, sokak, kaykaycı bulunacak. Aynı zamanda yeni karakter özelleştirme sistemi ve oynanış iyileştirmeleri de dahil edilmekte. Bunların da yine güzel fonksiyonlar olduğunu belirtmek gerekiyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.