Slack bilgisayar uygulamasına karanlık mod özelliği geldi!

184

İş hayatında epey kullanılan mesajlaşma uygulaması Slack’in mobil sürümünde bir süredir bulunan karanlık mod özelliği, şimdi de bilgisayar uygulaması için aktif hale geliyor.

Uygulama sahipleri bir süredir Slack’in bilgisayar uygulaması üzerinde karanlık mod özelliğini denemekteydi. Hatta uygulama üzerinde bu denemelerden kaynaklanan sorunlar yaşanmış, kullanıcılar bu durumdan şikayet etmişti. Nihayetinde uygulama üzerinde çalışmalar sonlandı ve yazılım karanlık mod özelliğine kavuştu.

Uygulamada karanlık mod özelliğini aktif etmek için yapmanız gereken şey oldukça basit. İlk olarak profil fotoğrafınızın bulunduğu yere tıklayıp “Preferences” yazan bölümü açmanız gerekiyor. Karşınıza “Themes” bölmesi çıkacak. Oradan DARK yazısını seçerek uygulamanızda karanlık mod özelliğini aktif edebilirsiniz. Ayriyeten karanlık mod özelliği ile birlikte yeni temaların da eklendiğini bildirelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.