Smartisan 108 Megapiksel Kamerası Olan Çerçevesiz Telefonuyla Dikkat Çekecek

20

Akıllı telefon kategorisinde çok popüler olmayan ancak kendisine has işletim sistemi ve çeşitli tasarımlarla dikkat edilmesi gereken markalardan biri olan Smartisan, şimdi de 108 Megapiksel ana kameraya sahip bir akıllı telefon sunarak tam ekran deneyimini mümkün kılmayı hedefliyor.

Çin merkezli bir şirket olan Smartisan, henüz ismi belli olmayan gizemli bir telefon üzerinde çalışıyor. Söz konusu telefonla çekilecek olan fotoğraflar 5792 x 4344 gibi inanması güç yüksek piksel çözünürlüğe sahip olacak. Kaydedilen bir görüntünün piksel seviyesinin ayarlanabilmesi için dört dedektör kullanılacak.

Çentiksiz bir tasarım yapısıyla gelecek olan yeni Smartisan akıllı telefonu hem kamera hem tasarım konusunda farklılık sunmaya çalışacak. Elbette bunda telefonun ne zaman tanıtılıp piyasaya sürüleceği hususu çok önemli bir rol oynayacak.

Yeni Smartisan telefonunun fiyatı ve özelliklerine dair pek çok bilgiye ulaşabilmek için biraz daha beklemek gerekecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.