Snapdragon 665 Devri Önümüzdeki Günlerde Başlıyor

153
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Akıllı telefonlarda işlemci donanımları kuşkusuz ki telefonun genel gücü açısından bir hayli önemli. Bu doğrultuda Qualcomm, Snapdragon işlemcilerin mimarı olan önemli bir şirket ve şimdi Snapdragon 665 için start verdi.

Geçtiğimiz aylarda yeni Qualcomm Snapdragon 665 işlemcisinin tanıtımını gerçekleştiren Qualcomm’un bu yeni işlemcisinin ilk olarak hangi akıllı telefonda bulunacağı ve ne zaman kullanılmaya başlayacağı merak konusu idi. Şimdi bu konuya dair yeni bir gelişme yaşandı.Sudhanshu Ambhore Twitter hesabından yapılan sızıntıya göre Snapdragon 665 işlemcili ilk akıllı telefon 30 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Ancak bu telefonun markasına dair henüz herhangi bir bilgi mevcut değil.

OKU:  Qualcomm, Apple'ın iPhone Telefonlarının Yasaklanmasını İstiyor

Mevzu bahis telefonun Meizu 16Xs olma ihtimali bulunuyor

Meizu, 30 Mayıs gününde 16XS akıllı telefonu duyuracak. Dolayısıyla yukarıda bahsedilen tarih ile uyuşuyor. Bu yüzden sızıntıda markası paylaşılmayan telefonun Meizu 16Xs olma ihtimali var. Elbette bu ihtimali kuvvetlendiren diğer etkenler de bulunuyor. İlerleyen günlerde buna dair net bilgilere sahip olabileceğiz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir