Sony Ericsson W707 Tam 12 Yılın Ardından Satışta!

99

Sony firmasının bundan uzun yıllar önce, akıllı telefonların bulunmadığı dönemde Ericsson firması ile ortak çok başarılı telefonlara imza attığını biliyoruz. Sony Ericsson serisi dahilinde pek çok ürün ortaya koyan Sony, bazı ürünlerini ise tanıtmasına rağmen satamamıştı. Prototip olarak kalan Sony Ericsson W707 de bunlardan biriydi ancak cihazın prototip sürümü uzun yıllar sonra satışa sunularak dikkat çekti.

eBay platformu üzerinden sadece bir adet şeklinde satışa sunulan Sony Ericsson W707 için biçilen fiyat ise 658 Dolar. Daha çok koleksiyonerleri ilgilendiren bu fiyatı belirleyen satıcı aynı zamanda ürünün çalışabilir olduğunu, sim kart fonksiyonunun da işlediğini belirtiyor. W707, özellikle üç ekrana birden sahip olması ile dikkat çeken kapaklı bir telefon. Cihazın iç kısmında bir adet ana ekran ve dış kapağında iki ekran bulunuyor.

Kendisine has bir arayüz ile gelen telefon, görünüş itibariyle hem o dönemin hem de yeni dönemin telefonlarından farklı gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.