Spotify için Beklenen Özellik Nihayet Aktif Edildi!

42

Spotify uygulamasını kullananların uzun bir zamandır beklediği bir özellik sonunda uygulamaya dahil oldu.

Günümüzde çoğu kişi gece vakti müzik dinleyerek uyumayı sever. Hal böyle olunca da müziğin sabaha kadar çalması yerine belli bir saatten sonra kapanmasını isteriz. Birçok müzik severlerin telefonunda yer alan Spotify uygulamasının, uyku zamanlayacısının olmaması da kullanıcılar tarafından oldukça eleştiriliyordu. Sonunda beklenen haber Spotify cephesinden geldi. Son güncelleme ile uygulamaya artık uyku zamanlayıcısı özelliğini dahil oldu.

Uygulamaya dahil olan bu özellik; 5,10,15,30,45 ve 60 dakika olarak belli saat aralıklarına sahip. Uygulamanın “Şimdi çalıyor” kısmında “Otomatik kapatma” sekmesinde yer alan üç noktaya tıklayarak bu saat aralıklarından birini seçiyorsunuz. Böylelikle seçtiğiniz zaman aralığına kadar müziğinizi gönül rahatlığıyla dinleyebilirsiniz. Ayrıca süre belirlemek yerine herhangi bir şarkının bitiminden sonra uygulamanın kapanmasını da tercih edebilirsiniz.

OKU:  Çinli Bir Oyuncu 20 Saat Boyunda Oyunun Başından Kalkmayınca Felç Oldu

iPhone telefonlarında geri sayım sayacı bulunduğu için bu özelik daha çok da Android kullanıcılarını sevindirecektir. Bu özelliği uygulamanın son güncellemesinde görebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir