Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Bir Süreliğine Ücretsiz Sunuluyor!

156
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Oyun satış siteleri zaman zaman oyunları ücretsiz olarak sunarak oyuncuları oldukça mutlu ediyor. GOG.com sitesi de bu sitelerden biri. Steam fiyatı 49 TL olan Obduction oyunu, GOG.com üzerinden kısa süreli olarak oyun severlere ücretsiz olarak sunuluyor.

Cyan Inc.tarafından geliştirilip 2016 yılında piyasaya sunulan birinci şahıs macera, gizem, bulmaca oyunu Obduction, sahip olduğu grafikleri. görselleri ile oyuncuları memnun ediyor. Steam incelemelerinden de oldukça iyi yorumlar alan oyun, şu an için GOG.com üzerinde ücretsiz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız ilk olarak bir GOG.com hesabı açmalısınız. Açtıktan sonra hesabınıza giriş yaparak bu bağlantıya tıklayın. Açılan pencerede “SUMMER SALE FESTIVAL” yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıkladığınız an sayfa sizi aşağıya yönlendirecek. O bölümde yatay şekilde yazılmış “OBDUCTION- GET IT FREE” butonunu göreceksiniz. Get it free yazısına tıkladığınızda oyun GOG hesabınıza ücretsiz olarak eklenecek. Kütüphanenize giderek oyunu indirip oynayabilirsiniz.

OKU:  Light Fall Çıkış Tarihi Yarın!
Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir