Steam platformunda 11 BIT Studios yayıncı kampanyası başladı

240

11 BIT Studios’un yayıncılığını üstlendiği oyunlarda indirimler var. Pazartesi akşamı saat 21.00’a kadar geçerli olacak olan bu indirimle birlikte pek çok oyunu daha uygun fiyattan satın alma şansınız var.

24 Nisan 2018 tarihinde Steam’e yayınlanan Frostpunk, aldığı yüzde 27’lik indirimle birlikte 36.50 TL’ye, Moonlighter aldığı yüzde 25 indirimle 24.00 TL, This War of Mine aldığı yüzde 70 indirimle 9.30 TL oldu.  Yine aynı yayıncı tarafından paylaşılan Beat Cop, Spacecom, Anomaly Defenders, Anomaly 2, Anomaly Warzone Earth, Tower 57 içeriklerinde de büyük oranda indirimler var.

Söz konusu oyunlar arasında özellikle Frostpunk son zamanların dikkat çeken oyunlarından biri oldu. Oldukça olumlu eleştiriler alan oyun, alanının sevilen yapımlarından biri. Stratejik unsurların bulunduğu, inşalar yaptığınız bir hayatta kalma oyunu olan Frostpunk, daha yeni ve popüler bir oyun olduğu için yapılan indirim biraz daha kısıtlı tutulmuş. Örneğin This War of Mine oyunu yüzde 70 indirim alırken Frostpunk’ın aldığı indirim oranı yüzde 27.

OKU:  Niiffelheim 14 Ocak tarihine kadar indirimdeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir