Steam’de 5 Oyun Ücretsiz Oldu ( Hiç Yoktan İyidir )

112

Şu sıralar Steam’de sık sık çeşitli oyunlar ücretsiz oluyor. Bunun bir numaralı sebebi ise korona virüsü süreci. Virüs sürekli yayılarak daha tehlikeli bir hal aldıkça oyuncuları da evde tutmaya yönelik çeşitli adımlar atıldığını görüyoruz. Şimdi bu bağlamda 5 oyun birden Steam üzerinde ücretsiz oldu. Oyuncular aşağıda sayacağımız 5 oyunu da Steam hesaplarına ücretsiz olarak ekleyebilir.

Steam’de normalde ücretli olan, kısa süreliğine ücretsiz verilen 5 oyun:

1- Hellion
2- The Deed
3- Barro
4- Uni
5 – Martian Law

Bu saydığımız 5 oyunu edinebilmek için ilk olarak Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer zaten bir hesabınız varsa o halde ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebiliyor ve istediğiniz zaman indirebiliyorsunuz. Oyunlara sahip olmak için yapmanız gereken şey de Steam mağazanız üzerinden isimlerini aratıp ilgili oyun sayfalarına girerek Hesaba Ekle butonuna tıklamak. Böylece otomatik olarak kütüphanenize eklenecekler.

30 Mart akşamına kadar ücretsiz olan bu oyunları şimdi eklediğiniz taktirde ömür boyu size ait olacak. Genel itibariyle düşük bütçeyle hazırlanan ve normal fiyatları da ucuz olan yapımlar. Yine de hiç yoktan iyi olduğunu belirtmek gerekli. Neticede bunların ücretsiz olarak bir fırsat şeklinde sunulduğunu unutmamalı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.