Steam’de İki Oyun Hafta Ortası İndiriminde

295

Steam platformunda geçen yıl sıkça karşımıza çıkan, Hafta Ortası Çılgınlığı olara adlandırılan kampanyalar bu yıl da devam ediyor. Bu hafta ortasında da söz konusu kampanya kapsamında iki oyun indirimde.

Özellikle 2017 yılı biterken pek çok indirim ile karşımıza çıkan Steam, yıl boyunca da Hafta Ortası Çılgınlığı etkinlikleriyle zaman zaman dikkat çekmişti. Şimdi aynı etkinlikleri sürdüren Steam, iki oyunu Cumartesi gününe kadar %40 indirimle alma imkanı sunuyor. Söz konusu Hafta Ortası Çılgınlığı indirimleri genelde Salı-Cuma günlerinde geçerlidir.

Bu iki oyun Marvel vs Capcom: Intinite ve Superhot. Marvel vs Capcom :Infinite normal fiyatı 180 TL iken %40 indirimle 108 TL’den, Superhot normal fiyatı 39 TL iken %40 indirimle 23.40 TL’ye satılıyor.

Superhot indirimine yönlenmek için burayı, Marvel vs Capcom: Infinite Steam sayfasına yönlenmek için de burayı ziyaret edin.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.