Steam’de Korona Virüsü Nedeniyle 4 Oyun Birden Ücretsiz Oldu

119

Enn çok kullanılan oyun sanal mağazalarından Steam’de koronavirüsü nedeniyle oyuncuların evde kalmasını teşvik edebilmek amacıyla 4 oyun birden ücretsiz olarak sunuldu.

 

Tomb Raider ve Lara Croft and the Temple of Osiris 

Bu 4 oyundan birincisi Lara Croft’un yenilenen haliyle sunulan Tomb Raider 2013 olup aslına bakarsanız bunun haberini daha önce de sizlere paylaşmıştık. Bir diğeri ise Lara Croft and the Temple of Osiris içeriği olup bu oyunda çeşitli bulmacalarla yolumuza çıkan düşmanları alt ederek ilerlemeye çalışıyoruz. Normal Steam fiyatı 21 TL olan oyunu şu an ücretsiz olarak alabilmek mümkün.

Deiland

Oyunlardan bir diğeri ise inşaat, tarım gibi işlerle uğraşabiliğiniz Deiland oyunu. RPG ögelerine sahip olan bu oyun uzun süreli bir oynanış sunmasıyla şu sıralar sıkılmamanızı sağlayabilecek türden.

Drawful 2

Ücretsiz olan dördüncü oyun ise Drawful 2 olup, Drawful 2 ile oyuncular çizimler yaparak bu çizimlerin hangi nesneye veya canlıya ait olduğunu bulmaya çalışmakta. Bu oyun arkadaşlarınızla birlikte oynadığınız zaman bir hayli eğlenceli olabilir.

Steam Ücretsiz Oyun Nasıl Eklenir?

Bahsettiğimiz oyunları ücretsiz olarak ekleyebilmek için Steam mağazasını görüntüleyip oyun isimlerini sağ üst köşede bulunan arama çubuğundan aratın ve çıkan sonuca tıklayın. Sonrasında Hesaba Ekle butonuna tıklayarak Steam hesabınıza kolayca dahil edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.