Steam’in Yeni Büyük İndirim Dönemleri Belli Oldu

182

Oyunlar eskiden bilgisayarlara doğrudan indirilip herhangi br aracı kullanmadan oynanırken günümüzde Steam gibi araçlar bulunuyor ve bu araçlar bir hayli popüler bir hale geldi. Özellikle sundukları çeşitli indirim kampanyalarıyla epey dikkat çekmeyi başarıyorlar.

Steam zaten normal koşullarda sıklıkla indirimler sunuyor ancak bazı dönemlerde normal koşullardan daha da iddialı indirimler sunuyor. Örneğin açıklanan 3 yeni büyük indirim tarihi buna gösterilebilecek en güzel örneklerden biri.

Steam Database kaynaklı habere göre indirim günleri Cadılar Bayramı indirimleri , Sonbahar İndirimleri ve Kış İndirimleri olarak karşımıza çıkıyor. Paylaşılana göre Cadılar Bayramı İndirimleri 28 Ekim günü başlayacak ve 1 Kasım günü son bulacak.

Sonbahar İndirimleri 26 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde, Kış indirimleri ise 19 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak. Aralarındaki en uzun indirim döneminin kış indirimleri olması dikkat çekiyor.




Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.