Steel Division: Normandy 44 İçin Yeni Ek Paket Çıktı

299
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Artık oyunların indirilebilir içerikleri daha da değerli. Oyuncular, bir oyunu bitirip çok sevdiklerinde ek paketini de oynamak istiyor. Mayıs ayında piyasaya sürülen Steel Division: Normandy 44, yeni bir ek pakete kavuştu.

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında piyasaya sürülen Steel Division: Normandy 44 oyunu, gerçek zamanlı strateji türünde olup hayranları tarafından ilgiyle oynanıyor. Oyun için şu ana kadar üç indirilebilir içerik sunuldu. Bunlardan sonuncusunun ismi Steel Division: Normandy 44 Back to Hell.

Back to Hell, oyuna 58 yeni birim ve 7 yeni görev ekliyor.  Aynı zamanda çok oyunculu modda da dört yeni bölüm ekliyor.  Söz konusu ek paket oyundaki bazı hataları gidermeye de yaramakta. Daha pek çok yeni özellik ek paket ile birlikte oyunculara sunuluyor. Pakete Steam gibi platformlardan erişebilirsiniz.

OKU:  Fear the Wolves erken erişime açılıyor

Oyun şu an Steam’de %60 indirimde

Steam Luna New Year’ın etkilediği oyunlardan biri olan Steel Division: Normandy 44, kampanya kapsamında %60 indirim aldı ve fiyatı 23.60 TL’ye indi. Kampanya yarın akşam saat 21:00’a kadar devam edecek.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir