SteelSeries, Cyberpunk 2077 İçin Kulaklıklarını Özel Olarak Makyajladı

134

SteelSeries firması günümüzde oyuncu ekipmanları ile tanınmakta olan, oyuncu faresi, oyuncu kulaklığı gibi ürünler ortaya koyan bir marka ve ülkemizde de popüler durumda.

SteelSeries markası oyuncu kulaklığı kategorisinde yeni bir atılımda bulundu. Yakında çıkış yapacak olan epey iddialı bir oyun olan Cyberpunk 2077 için özel kulaklık aksesuarları hazırladı. Daha doğrusu Artics serisini Cyberpunk 2077 için dizayn konusunda yeniden ele aldı ve yeni ürünler satışa çıkardı.

Cyberpunk 2077 oyunu için çıkacak olan özel kulaklığın isminin Arctis 1 Wireless Netrunner Edition olduğu belirlenirken teknik özellikler bakımından Artics 1 ile neredeyse aynı olduğu görülüyor. Oyundaki net yeteneğinden esinlenilerek ortaya çıkarılan kulaklık 2.4 GHz kablosuz adaptör ile 3.5mm kablosuyla esnekliği artırmakta.

Artics 1 Wireless Netrunner Edition modeli için belirlenen fiyat düzeyi 110 Dolar olup, Artics Pro serisi için de Cyberpunk 2077 temalı iki manyetik kulak plakası ve kafa bandı hazırlandı. Bu setin fiyatı da 35 Dolar olarak açıklandı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.