Steep Bir Süreliğine Ücretsiz Hale Geldi

298

Ubisoft tarafından ortaya konulan oyunlardan Steep, Steam üzerinde 104,99 TL fiyat etiketi ile satılmakta idi. Ubisoft oyun için sürpriz bir kampanya gerçekleştirdi. Böylece Steep’i bir süreliğine ücretsiz olarak alabilmek mümkün hale geldi.

Bu tarz ücretsiz oyun haberlerinde özellikle oyunun her daim, ömür boyu kullanıcıya ait olması hususu oyuncuları bir hayli mutlu ediyor. 105 TL değerindeki Steep oyunu için de aynı durum geçerli. Oyunu 21 Mayıs gecesine kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Üstelik kütüphanenize dahil ettiğinizde oyun ömür boyu size ait olacak. Böylece 105 TL değerindeki bir oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Kampanyanın Steam platformunda değil Ubsioft’un kendi mağazası olan Uplay üzerinde geçerli olduğunu belirtelim. Bu yüzden bilgisayarınızda bir Uplay launcherına yer vermenizde yarar var. Steep özellikle de farklı tarzda, güçlü grafiklere sahip bir oyun arayanlar için değerlendirilebilecek seçeneklerden biri.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.