Strange Adventures in Infinite Space Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

46

Bundan epey uzun yıllar önce piyasaya sürülen Strange Adventures in Infinite Space isimli video oyunu günümüzde hala belli bir kitle tarafından oynanmakta ve şimdi yeni gerçekleştirilen kampanya ile oyun daha büyük bir kitleye erişebilecek.

Strange Adventures in Infinite Space kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Uzay simülasyonu meraklıları için piyasaya sürülen oyun, sistem gereksinimleri tarafında da epey makul olup genel itibariyle eski sistemlerde de çalışabilecek türden bir yapım.

Geliştirici ekip , Strange Adventures in Infinite Space ile ilgili kısa bir süre önce güncelleme yayınladı ve böylece oyunculara yıllar sonra güzel bir jest yaptı. Şimdi de ücretsiz hale getirilerek daha büyük bir jest yapılmış oldu.

Kampanya Itch platformu tarafından başlatılmış olup Itch, zaman zaman çeşitli oyunları ücretsiz olarak veriyor. Itch internet sitesi aracılığıyla Strange Adventures in Infinite Space’ye indirebilirsiniz. Bunun için Itch platformundan Strange Adventures in Infinite Space sayfasını açıp Download Now yazısına tıklamanız yeterli. Bağlantıya tıkladığınızda PayPal bağış sayfası menü olarak gelecek ancak bağış yapma gibi bir zorunluluğunuz olmadığını belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.