Su Altı Dünyasını Keşfe Çağıran ABZU, Epic Üzerinde Ücretsiz Oldu

69
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Epic Store, her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak sunarak oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. Steam ile kıyasıya bir rekabete giren Epic, bu hafta da ABZU oyununu ücretsiz olarak veriyor.

ABZU, su altını keşfettiğiniz, oyuncuya su altına dalış yapma iştahını arttıracak unsurlara sahip olan farklı bir  oyun. Keşif türündeki oyunları sevenler için yeni bir pencere açan ABZU, normalde ücretli bir şekilde satılan bir oyun olmasına rağmen, Epic platformunun gerçekleştirdiği ‘Her hafta bir ücretsiz oyun’ kampanyası kapsamında herhangi  bir ücret ödenmeden alınabiliyor. 12 Eylül  gününe kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için Epic uygulamasının Mağaza bölümüne girmek gerekiyor. Mağaza kısmında ABZU ilanını görebilir, üzerine tıklayıp prosedür alımını yaparak oyuna sahip olabilirsiniz.

OKU:  Ubisoft For Honor Hakkında Çok Konuşulacak Bir Kampanya Başlattı

Ücretsiz almak için kredi kartı bilgisi girmek gerekmiyor ve bu işin güzel tarafı. Aynı zamanda oyun daimi olarak sizin oluyor.

The End is Nigh Oyunu da Ücretsiz !

Epic üzerinde aynı zamanda The End is Nigh oyunu da şu an ücretsiz olarak paylaşılıyor. The End is Nigh oyunu da tıpık ABZU gibi 12 Eylül gününe kadar ücretsiz olarak edinilebilmekte.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir