Su damlası biçimindeki çentiği ile Moto G7 ortaya çıktı

308
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yakın zamanda düzenlenecek bir lansman ile tanıtılması beklenen Motorola’nın yeni modeli Moto G7’e ait görseller ortaya çıktı. Telefon şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

OnLeaks tarafından Motorola Mota G7’nin görselleri gün yüzüne çıktı. Yakın zamanda tanıtılacak olan Moto G7’nin görsellerine baktığımızda en dikkat çeken yanı çentik kısmı. Su damlası şeklindeki çentik telefona zariflik ve hoş bir hava katmış. Ön kamera ise bu çentiğin içerisinde yer alıyor.

Moto G7’nin arka yüzünde ise hafif çıkıntıya sahip yuvarlak kamera modülü bulunuyor ve içerisinde çift kamera ve LED flaş yer alıyor. Motorola, bu kamera tasarımıyla diğer akıllı telefon modellerinden ayrılıyor. Çift kameraların altında bir de parmak izi okuyucusu yer almakta. Motorola, parmak izi okuyucusunun içerisine logosunu koyarak burada da farkını ortaya koymuş.

OKU:  Moto Z4 Bu Kez Resmi Olarak Açıklandı

Telefonun alt kısmında USB Type-C girişi, kulaklık girişi ve hoparlör yer alırken üst kısmında mikrofon yer alıyor.  Yan kısımlara baktığımızda da telefonun sol bölümünde herhangi bir tuşa yer verilmediğini ve sağ bölümünde güç tuşu ve ses kontrol tuşlarının konumlandırıldığını görüyoruz.

Söylentilere göre Motorola Moto G7, 6 inçlik Full HD+ bir ekranla gelecek. Telefonun 64GB dahili depolamaya sahip olması ve kutusundan Android 9 Pie ile çıkması bekleniyor. Moto G7, yakın zamanda düzenlenen bir etkinlik ile tanıtılacak. Tanıtımının ardından bütün özellikler netlik kazanacaktır.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir