Subnautica: Below Zero Güncellendi ve Yeni İçeriklere Kavuştu

350

Henüz erken erişim aşamasında olan Subnautica: Below Zero oyununa dair güncellemeye yer verildi. Yayınlanan güncelleme içerik çeşitliliği sağlamakta ve bazı iyileştirmeler sunmakta.

Geliştirilme aşamasında bazı sorunlar rapor edildi ve  geliştirici ekip bunların üzerine düşerek daha stabil bir oyun deneyimi sağladı. Aynı zamanda çeşitli içerikler de sundu. Örneğin kontrol odası, mineral dedektörü, hedrafor tankı, baz kontrol odası gibi pek çok özellik sunuldu. Aynı zamanda güç kaynaklarına erişim, hava tahminlerinin görüntülenmesi ve yeni müzikler oyuna dahil edildi.

Subnautica, piyasaya sürüldüğünde sessiz sedasız  bir şekilde ilerlemiş, zaman içerisinde farklı yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Keşif temalı bir oyun olan Subnautica, zengin bir su altı dünyasını oyuncularla sunmakla birlikte aynı zamanda bir hayatta kalma imtihanı da sunuyor.

OKU:  Normal fiyatı 50 TL olan oyun Steam'de indirime girdiBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.