SüngerBob Oyunu Battle for Bikini Bottom – Rehydrated Remake Çoklu Modu Çıkıyor

98

Baz çizgi filmler oldukça popüler olmalarıyla oyun dünyasında da kendisine yer bulabilmiştir. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated oyunu da buna gösterilebilecek güzel örneklerden biri.

Yenilenen SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated oyunu çoklu oyuncu moduna sahip olacak. Oyuncular bir arada yapay zekaya karşı mücadele edebilecekler. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated ile ilgili fragman yayınlanmış olup fragman oyunun çoklu oyuncu yapısına odaklanıyor ve yaklaşık bir dakikalık uzunluğa sahip.
Remake sürüm SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated yapımının ilk sürümü 2003 yılında piyasaya sürülmüştü. Oyun günümüz grafikleriyle tekrar yenilenerek piyasaya sürülecek. 23 Haziran 2020 tarihinden itibaren SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated remake sürümünü oynamak mümkün olacak.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated PC, Xbox One , Nintendo Switch ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Şu an dijital mağazalar üzerinden ön sipariş vermek de mümkün.

Söz konusu tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz :
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.