Survivalist : Insivible Strain Yarın Steam’e Geliyor

84

Yeni bir zombi temalı macera oyunu daha Steam üzerinde yayınlanacak. Survivalist : Insivible Strain oyunu için PC platformunda Steam mağazası üzerinden yayınlanma tarihi 1 Haziran 2020 olarak açıklanmıştı. Bu durumda oyunun çıkmasına artık çok az bir süre kaldı.

Survivalist : Insivible Strain yapımında medeniyet çökmüş ve etrafı zombiler istila etmiştir. Hayatta kalanlardan biri olarak bu zombilere karşı kendinizi korumanız gerekmektedir. Gizli hareket etmeli ve zaman zaman silah kullanmaya başvurmalısınız. Açık dünya temalı Survivalist : Insivible Strain içerisinde hikaye modu da bulunmakta olup, oyunun sahip olduğu özelliklerden biri de dünya içerisindeki tüm normal karakterlerin bir ismi ve kişilik özelliklerinin bulunmasıdır. Size eylemlerinizi hatırlatıp fikirlerini paylaşıyorlar ve hepsi oyun içerisinde bir hayat akışına sahip. Dedikodu yapıyor, besleniyor, uyuyor, çalışıyor ve savaşıyorlar.

Karakterinizin görünüşü, ekipmanı, becerileri gibi hususları da ayarlayabildiğiniz Survivalist : Insivible Strain, sistem gereksinimleri tarafında ise oyuncuyu çok zorlamayacak gibi gözüküyor.

Açıklanana göre Survivalist : Insivible Strain minimum sistem gereksinimleri şu şekilde :

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: 2,0 GHz Intel dört çekirdekli ve üzeri (Değiştirilebilir)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 660m veya dengi (Değişebilir) DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alanBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.