Talihsiz Gelişme! Cyberpunk 2077 Ertelendi

72

Merakla beklenen yeni CD Projekt RED oyunu Cyberpunk 2077 çıkış tarihinin ertelendiği bilgisine ulaşıldı. 2020 yılının en fazla beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 ile ilgili alınan bu karar oyuncuları bir hayli üzecek cinsten.

CD Project şirketi tarafından yapılan açıklamada Cyberpunk 2077 oyununun 17 Eylül 2020 olan çıkış tarihinin 19 Kasım 2020’ye alındığı duyuruldu. Böylece Cyberpunk 2077’ye bir an önce kavuşma hayalini kuran oyuncuların iki ay daha beklemesi gerekecek. Aslına bakarsanız Cyberpunk 2077 neredeyse tamamlanan bir oyun yani gerek oynanış gerek içerik tarafında tamamlandı ancak çok fazla içerik bulunuyor ve şirket bu içerikler arasında belli bir denge ve mantıklı kompakt bir sistem oluşturulabilmesi amacıyla biraz daha çalışması gerektiğini hissetti. Elbette alınan bu erteleme kararında korona virüsünün de etkisi olabilir.

CD Projekt RED şirketi özellikle The Witcher serisi video oyunlarıyla çok dikkat çekmişti. Cyberpunk 2077 ile iyi gidişatını sürdürüp sürdüremeyeceğini görmüş olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.