Tangledeep Final Sürümü Çıkıyor

457

16 bit grafik tabanlı Tangledeep oyununun tam sürümü çıkıyor. Oyun uzun bir zamandır erken erişim aşamasındaydı. Çok yakında final sürümü ile oynanabilecek.

Impact Gameworks şirketi, Tangledeep oyunu hakkında beklenen duyuruyu yaptı. Tangledeep çıkış tarihinin 1 Şubat 2018 olduğu açıklandı. Kısa bir zaman sonra oyunu finala sürüm olarak oynayabileceksiniz.

Oyun grafiksel olarak Atari tarzında. Özellikle zindan kısımları bu hissiyatı veriyor. Grafikleri, iki boyutlu olması sistem gereksinimleri açısından bilgisayarları zorlamıyor. Oyunda kullanılan müzikler de dikkat çekici. Ruhu dinlendiren, aynı zamanda oyunun atmosferini yansıtan müzikler tercih edilmiş. Oyunda genel olarak hem modernliği hem de nostaljiyi yaşatmak hedeflenmiş.

16 bit vurgusu gördüğünüz üzere video başlığında da yapılmış. Yayımlanan görüntülere geri dönüşlerin çoğunlukla olumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Şu an oyun Steam üzerinde erken erişim ile oynanabiliyor. Fiyatı ise 24 TL. 1 Şubat 2018 tarihinden itibaren de final sürümü sunulacaktır.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.