Tannenberg tam sürüm halinde yayınlandı

293

Uzun bir zamandır erken erişim aşamasında olan Tannenberg oyunu, artık tam sürüm halinde yayında.  Birinci Dünya Savaşı temalı oyun Steam’de tam sürümle yerini aldı. Böylece artık oyun ile ilgili ilk net izlenimlere ulaşılabiliyor.

Oyuncular savaş oyunu oynayacakları zaman genellikle bilim kurgu hikayelerinden çok tarihsel hikayelere merak sarıyor. Birinci Dünya Savaşı, İkinci Dünya Savaşı temaları çok tutuyor. Tannenberg oyunu da uzun bir zamandır Birinci Dünya Savaşı temasıyla yayınlanan erken erişim sürümündeki oyunlardan biriydi. O döneme ait kıyafetleri, silahları ve tüm şartları olabildiğince gerçekçi bir şekilde oyuncuya aktarmaya çalışan Tannenberg, şu an Steam üzerinde 32.00 TL fiyat etiketiyle satışta.

Tannenberg oyunu 10 farklı dil destekliyor. Ülkemizdeki oyuncular için güzel olan tarafı da Türkçe dil desteğine sahip olması. Dünya genelinde toplam 10 dil için resmi destek sağlayan bir oyunun Türkçe dil seçeneğine de yer veriyor olması güzel bir adım. Ülkemizdeki genç nüfusun kalabalık olduğunu bilen geliştiriciler, artık oyunlarında Türkçe dil desteğini daha çok önemsiyor. Darısı Ubisoft ve Microsoft oyunlarına diyelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.