TCL 10 Pro Modeli Artık Türkiye’de

63

TCL şirketinin TCL 10 Pro akıllı telefon modeli Türkiye’de de satışa sunuldu. Orta segmente hitap eden cihaz dijital e-ticaret platformları üzerinden ülkemizde de satılmaya başlandı. Örneğin Hepsiburada üzerinde 4.149,00 TL’den satışa çıkarıldı.

Telefonda 6.47 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde AMOLED ekran bulunmakta. Kavisli bir yapıya sahip olan telefonda parmak izi okuyucusu, HDR 10 desteği bulunmakta ve açık ekran özelliği yer almakta. Snapdragon 675 işlemci ile çalışan TCL 10 Pro akıllı telefonu ülkemizde Türkiye garantili olarak çıkışını gerçekleştirdi. Türkiye’de daha önce TCL Plex ve TCL 10L cihazları da satışa çıkarılmıştı.

TCL 10 Pro akıllı telefonunda 4500 mAh batarya bulunuyor ve bu batarya 18W hızlı şarj desteği sunuyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelen telefonda 64 + 16 + 5 + 2 MP çözünürlüğünde dörtlü arka kamera bulunuyor ve ön yüzünde 24 MP selfie kamerası yer alıyor. Telefon 30 FPS akıcılıkta 4K çözünürlükte video kaydı gerçekleştirebiliyor.

Ürünün ülkemizde nasıl bir satış performansı göstereceği merak konusu ancak bu fiyatla elle tutulur bir başarı yakalaması zor gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.