TCL Plex Telefonuna Android 10 Güncellemesi Geldi

122

Çin menşeine sahip bir başka akıllı telefon üreticisi olan TCL, geçtiğimiz yılın Ekim ayı içerisinde yeni telefonu Plex’in duyurusunu gerçekleştirdi. Telefon özellikle güçlü işlemcisi, kamerası ve RAM donanımıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı.

TCL, Plex modeli için şimdi yeni bir Android güncellemesine yer verdi. Telefona Android 10 güncellemesi geldi. Pek çok popüler markanın telefonu henüz Android 10 güncellemesinden nasibini alamamışken TCL Plex için güncelleme yayınlanmış olması dikkat çekti. Ürün güncellemeden sonra özellikle 48 Megapiksellik ana kamerasındaki değişimle dikkat çekiyor. Güncellemeyle beraber telefonun ana kamerası daha iyi video çekimleri yapabiliyor. Aynı zamanda ön kamerada da gelişmiş cilt rengi filtreleme özelliği yeni Android 10 güncellemesiyle birlikte kullanıcılara sunuldu.

Karanlık mod ekleniyor

Android 10 güncellemesi Plex telefonuna karanlık mod fonksiyonunu da kazandırdı. Karanlık mod özelliği ile kullanıcılar standart moda nazaran gözleri daha az yorularak telefon kullanabiliyorlar. Göz sağlığı açısından tavsiye edilen mod aynı zamanda koyu renk tasarımı ile bazı kullanıcıların daha fazla hoşuna gidiyor.

Üründe aynı zamanda oyun modu da Android 10 güncellemesiyle birlikte kendisini gösteriyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.