Tears of Avia Oynanış Videosu Yayınlandı

86

Tears of Avia oyunu ile ilgili olarak yeni bir hadise meydana geldi. Oyun ile ilgili yeni tanıtım videosuna yer verildi. Yayınlanan videoda dikkat çeken unsur ise videonun oynanış görüntülerini de içeriyor olması idi.

Yeni bir JRPG oyunu olacak olan Tears of Avia içerisinde bir zamanlar gelişen bir dünya olan Estera, iki büyük şehir devleti arasında yaşanan savaş nedeniyle parçalanmıştır. Bu iki büyük şehir devletinden biri ülkedeki en büyük dini onura sahip olan Tirig ile diğeri kuzeyde bulunan, Tanrı inancı bulunmayan Helmgar olup, oyunda kendi ekibinizi kurarak bu eski şehirlerin arkasındaki sırları keşfetmek için yola çıkıyorsunuz.

Stratejinin bir hayli önem teşkil ettiği Tears of Avia oyunu bu yaz PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olup, sıra tabanlı strateji oyunu arayanlar için denenecek yapımlardan biri olabilir.

Yapımcı firma oyuna dair , oynanış görüntülerini de içeren 1 dakikalık kası bir videoyu YouTube üzerinden yayınladı. Söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyebilir ve yorum bölümünden oyuna dair görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.