Tekken Serisinin 50 Milyondan Fazla Sattığı Ortaya Çıktı

23

Dövüş oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Tekken serisi 50 milyonun üzerinde satarak önemli bir başarı kaydetti.

Tekken serisinin video oyunu dünyasındaki geçmişi bundan 50 yıl kadar öncesine dayanıyor. Serinin son oyunu da 2015 yılında piyasaya sürülen Tekken 7 idi. Oyun PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmişti.

Tekken serisinin büyük emektarı Katsuhiro Harada, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada serinin son oyunu olan Tekken 7’nin toplam 6 milyon satış rakamına ulaştığını duyurdu ve bununla beraber Tekken serisinin tamamının toplam 50 milyondan fazla sattığını ifade etti.

Serinin son oyunu konumundaki Tekken 7 önümüzdeki günlerde yeni içerikler kazanarak dördüncü sezona giriş yapacak. Oyunun Steam platformu üzerinde 119,00 TL fiyat etiketiyle satılırken kısa süreliğine indirim alarak 29,75 TL’den satılmakta olduğunu da ifade edelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.