Telegram 6.2 Sürümü ile Dikkat Çekecek Bir Fonksiyonu Beraberinde Getirdi

46

Mesajlaşma uygulamaları arasında özellikle gizlilik vurgusu ile dikkat çekmekte olan Telegram, uzun süredir kullanımda ve sürekli olarak geliştirilmekte.

Telegram, 2015 yılında güçlü fotoğraf düzenleyicisi fonksiyonunu sunmuş ve bu fonksiyonu ile de ivme yakalamıştı. Şimdi de video düzenleyicisi fonksiyonu aktif hale getirildi. Bir süredir hazırlanan gelişmiş video düzenleyici özelliği, video kalitesinin yalnızca iki dokunuşla otomatik bir şekilde artırılabilmesine yaramakta. Parlaklık, doygunluk gibi unsurların ayarlanmasını da sağlamakta.

Gelen güncelleme ile beraber artık medyaların istediğiniz bir kısmına hareketli çıkartmalar ekleyerek söz konusu medyaları daha eğlenceli bir hale getirmeniz mümkün olacak. Yapılan değişiklikle GIF içeriklerinin sürelerinde de kısaltma uygulanmış.

Hem Play Store hem App Store üzerinde aktif olan uygulamanın yeni sürüm güncellemesinin kullanıcılar için hazır olduğunu belirtebiliriz. Eğer otomatik güncelleme aktif değilse Play Store içerisindeki Uygulamalarım bölümünden Telegram’ın üzerine dokunarak güncellemeyi yapabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.