Temtem PS4 ve Xbox One Sürümü İptal Edildi! Direkt Yeni Sürümlere Gelecek

40

Video oyunu dünyasında konsol tarafında önümüzdeki süreçte Xbox Series X ve PlayStation 5 versiyonları çıkacak ve bu nedenle Xbox One ve PlayStation 4 eskiyecek. Artık pek çok oyun firması bunu göz önünde bulundurarak yeni oyunlarını Xbox Series X ve PlayStation 5 için çıkarıyor.

Crema tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Humble Games şirketinin üstlendiği Temtem video oyunu 2021 yılında piyasaya sürülecek olup PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağı biliniyordu. Ancak buna dair yeni gelişmeler yaşandı. Son gelişmelere göre oyun 2021 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X için çıkacak yani Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri iptal edilmiş durumda.

PC için önceden çıktı

Temtem şu an Steam üzerinde erken erişimde. Hatta erken erişim sürecinin 21 Ocak günü başladığını belirtelim. Yani oyunu PC oyuncuları uzun süredir erken erişim sürümü de olsa oynayabiliyor.

Temtem video oyunu için tam çıkış tarihi paylaşılmamış olsada 2021 yılının ikinci veya üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Temtem hakkında bir tanıtım videosu da yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.