Tenet Yeniden Ertelendi !

58

Meydana gelen küresel koronavirüs salgını nedeniyle pek çok projenin çıkış tarihlerinin ertelendiğine şahit oluyoruz. Film , dizi ve oyun dünyası da ertelenmelerden epey etkilendi.

Bu yılın en fazla beklenen filmlerinden biri olarak kabul edilen Tenet’in çıkış tarihi daha önce 17 Temmuz olarak açıklanmıştı ancak sonrasında vizyon tarihi 13 gün ertelendi ve 30 Temmuz 2020 günü vizyona gireceği açıklanmıştı. Sonrasında bir kez daha bu sefer 12 Ağustos gününe ertelenen film için sürpriz bir erteleme kararı daha geldi.

Alınan erteleme kararı doğrudan korona virüs ile ilişkili olup üstelik bu kez yeni bir vizyon tarihi de paylaşılmadı. Yani şu an Tenet filminin ne zaman vizyona gireceği belirsiz. Bir çıkış tarihi daha verip bekleyenleri daha fazla germek istemeyen filmin yönetmeni Christopher Nolen ve stüdyo film, gişesi çok fazla olması beklenen filmi korona virüs zamanında vizyona sokmayı düşünmüyor. Filmin yalnızca sinema salonlarında gösterilmesi de hedeflenince tam bir çıkmaza girildiği görülüyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.