Tepki Süresinde Devrim: 0.5 ms AOC Monitörleri Duyuruldu

384

AOC uzun bir süredir monitör piyasasında faaliyetlerini sürdüren ünlü şirketlerden biri. Ülkemizde de pek çok ürünü satılıyor.

AOC şimdi yeni bir gelişmeyle karşımızda. 0.5 ms tepki süreli yeni monitörünü satışa çıkarıyor. AOC Agon serisi dahilindeki bu monitörler en iyi tepki süresini ve tazeleme hızını sunabilmek için geliyor.

Agon serisi dahilinde piyasaya sürülecek olan monitörler ilk etapta AG251FZ2 ve AG271FZ2 olup AG271FZ2; 0.5 ms seviyesine kadar tepki süresi sunabilmekle birlikte AMD FreeSync destekliyor. HDMI üzerinden 48 – 240 HZ arasında da dinamik tazeleme hızı sunabilen monitör, düşük input LAG seviyesi, mavi ışığa karşı filtre içermesi, Shadow Control özelliği gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Monitör toplam 27 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip. Üründe stereo 3W dahili hoparlörün yer aldığı bilgisini de sizlerle paylaşalım.

AG251FZ2 modeli TN panel, Full HD çözünürlük yapısıyla karşımıza çıkmakta olup 0.5 ms tepki süresi ve benzer özellikleriyle Agon serisinin daha ufak ekranlı bir monitöre yönelmek isteyenler için tercih edilebilecek ürünlerinden biri. Söz konusu üründe 24.5 inç büyüklüğünde monitör yer alıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.