Tetris Effect’in PC İçin Çıkış Tarihinin Ne Zaman Olduğu Ortaya Çıktı

228

Tetris , kuşkusuz ki günümüzdeki el konsollarının atası konumunda. Meşhur oyun genci yaşlısı herkes tarafından oynanmıştı.

Tetris’in aslına bakarsanız pek çok farklı tarzda oyunu bulunuyor. Ancak Tetris Effect sahip olduğu öğelerle bunların arasından sıyrılabilir.

Tetris Effect hali hazırda PS 4 için zaten çıkışını gerçekleştirmişti. Şimdi de PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek. Tetris Effect PC için çıkış tarihi 23 Temmuz 2019 olarak gösterildi.

Bir tetris oyununda 4K çözünürlük arar mısınız bilemiyoruz ama Tetris Effect, modern bir tetris oyunu ve dikey eşitleme kapalı olacak şekilde 4K ve daha fazla çözünürlükte oyun deneyimi yaşatabiliyor. Sanal gerçekçilik destekleri de bulunuyor.

Oyunda 30’un üzerinde aşama ve 10’un üzerinde mod bulunuyor. Yeni bölge mekaniği ile de zamanı durdurabilecek ve hamleleri tersine çevirebileceksiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.