Tetris Royale Hem iOS Hem Android İçin Çıkışını Gerçekleştiriyor

140

Battle Royale akımı son zamanlarda oyun dünyasında bir hayli kendisini gösterdi. Şimdi de Tetris Royale isimli bir oyun geliyor. Bu oyun da battle royale akımının etkisinde kalmış gibi gözüküyor.

Nintendo Switch için daha önce battle royale türünde tetris oyunu çıkışını gerçekleştirmişti. Tetris 99, yoğun bir ilgiyle karşılaşırken şimdi de Tetris Royale, Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazları sallamaya geliyor.

N3TWORK ve The Tetris Company tarafından geliştirilen yeni tetris oyunu oldukça sağlam geliyor. Mobil oyuncuları ekranın başına kitlemeyi düşünen yapımcı, oyunda 100 oyunculu bir rekabet modunu karşımıza çıkaracak.

Tetris Royale içerisinde mobil oyunlar için bir klasik haline gelen günlük görevler de bulunacak. Oyuncular oynadıkça çeşitli ödüller elde edecek ve bu ödülleri bazı güçlendiriciler, özelleştirmeler için kullanabilecek.

OKU:  SCUM Ağustos Ayında Erken Erişime Açılıyor

Oyuna dair beta testlerin 2019 yılı içerisinde başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.