The Bridge Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

107

Epic Games resmen durmuyor. Her hafta oyuncuların karşısına ücretsiz oyun haberleri ile çıkan popüler oyun platformu şimdi de The Bridge oyununu ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Epic Games’in oyun severlere yine güzel bir haberi var. Son zamanların en çok konuşulan ve çok sevilen oyun platformu Epic Games, bir oyunu daha ücretsiz olarak oyuncularla buluşturdu. Epic Games Store üzerindeki ücretsiz oyunumuz ise bu kez The Bridge. Normal fiyatı 18 TL olan oyun şu an Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor.

The Quantum Astrophysicists Guild tarafından geliştirilip 22 Şubat 2013 yılında çıkışını gerçekleştiren bağımsız, bulmaca, platform oyunu The Bridge, oyuncuları fizik ve perspektif ön yargılarını kırmasına zorlayan 2D mantık bulmaca oyunudur. Isaac Newton ile M.C.Escher’i buluşturan oyunda yer çekimiyle oynayıp tavanı taban yapabilir ve yapılması imkansız olan mimarilerde serbestçe dolaşabilirsiniz.

The Bridge, 30 Ocak tarihine kadar Epic Games üzerinde ücretsiz olarak sunulacak. 30 Ocak tarihine kadar oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun Steam incelemelerinden de “Çok olumlu” yanıtını aldığını söylemeden geçmeyelim. Şimdiden iyi eğlenceler.
One thought on “The Bridge Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.