The Bureau: XCOM Declassifed Oyunu Ücretsiz Oldu

505

Humble Bundle platformu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Normal fiyatı 31 TL olan oyun kısa süre için ücretsiz olarak dağıtılıyor. 

Bilim kurgu oyunu olan The Bureau: XCOM Declassifed’de dünyayı ele geçirme planları olan uzaylılara karşı savaşıyorsunuz. Uzaylıların neden dünyayı işgal etmek istediklerini araştıracak ve onları engellemeye çalışacaksınız.

Humble Bundle zaman zaman önemli kampanyalar ortaya koyarak pek çok oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Bunlar genellikle kısa süre için aktif edilip oyun aktifleştirildiğinde ise sonsuza kadar kullanıcıya ait oluyor. Bu bağlamda Humble Bundle platformunda başlatılan kampanyalar teknoloji basınının da epey dikkatini çekiyor.

Humble Bundle de bu kez de The Bureau: XCOM Declassifed ücretsiz. Humble Bundle resmi sitesine girerek oyunu sepetinize ücretsiz olarak ekleyip satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra yine Humble Bundle üzerinden oyunun Steam kodunu öğrenip Steam hesabınıza bağlanarak etkinleştirme işleminizi yapabilirsiniz.

OKU:  ABD’de Kişisel Veri Alarmı

Oyunu şu an sepetinize ekleyebilirsiniz. Kampanya 2 Aralık saat 20:00’a kadar sürecek. Bu yüzden acele etmenizi öneririz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.