The Crew 2 Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

75

Ubisoft tarafından sunulan The Crew 2 yapımı, yarın bedava olarak oynanabilecek. İşte habere dair detaylar…

Video oyunu dünyasında önemli bir yere sahip olan Ubisoft, The Crew 2 oyununu büyük umutlarla piyasaya sürmüş ancak oyun beklentileri büyük oranda karşılayamamıştı. Ubisoft hala vazgeçmedi ve şimdi oyunun daha fazla kişiye ulaşabilmesi adına yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Yarından itibaren yani 5 Aralık tarihinden itibaren The Crew 2 yapımını Steam platformu üzerinden ücretsiz olarak edinip oynamak mümkün olacak.  Oyun hem konsollar hem PC platformu için ücretsiz olacak. Oyuncular ücretsiz sürümde de deniz, kara ve hava araçlarını kullanabilecek.

Ücretsiz hafta sonu ile kitlesini arttırmayı hedefleyen oyunun hali hazırda ücretsiz demo sürümü de bulunuyor ancak elbette bu kampanya sizlere demodan çok daha fazlasına ulaşabilme imkanı sunacak.

OKU:  The Witness Epic Store üzerinden ücretsiz olarak sunuldu!

Standart edition sürümünün hali hazırda 269 TL’den satıldığının altını çizelim. Fırsat günü geldiğinde bu bağlantıya girerek ücretsiz sürüme erişebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.