The Crew 2 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

573

Ivory Tower tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından yayınlanacak olan The Crew 2 hakkında yeni detaylar açığa çıktı. 2018’in heyecanla beklenen oyunlarından biri olan The Crew 2, fiyatı ile cep yakacak.

Oyunun yalın hali 209.00 TL fiyat etiketi ile Steam’de ön sipariş aşamasında yerini aldı. Öte yandan The Crew 2 – Deluxe Edition fiyatı 239.00 TL, The Crew 2 – Gold Edition fiyatı ise 299.00 TL olarak listelendi. Şu an Steam üzerinden ön sipariş ile alınabiliyor.

The Crew 2 çıkış tarihi ise 29 Haziran 2018 olarak duyuruldu. Böylece yaz aylarında oynanabilecek yeni nesil grafikli kaliteli bir oyunla buluşacağız. Elbette fiyatı pek çok oyuncunun bütçesini aşacaktır. Bu da üzücü bir durum olsada Steam üzerinde sıklıkla büyük indirimler oluyor.

Oyun için desteklenen 14 dil olduğu bilgisine ulaşıldı. Resmi 14 dil desteği içerisinde maalesef Türkçe dil desteği bulunmamakta. Yine de oyun çıkana kadar az da olsa bir Türkçe dil seçeneği eklenme ihtimali bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.