The Crew 2 Fiyatı Kısa Bir Süreliğine 56 TL Oldu

64

Zaman zaman Ubisoft oyunlarında dijital mağazalar üzerinde çeşitli indirimler meydana geliyor. Bunlar arasından haber değeri taşıyanları sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sefer de The Crew 2 video oyunu Steam üzerinde büyük bir indirim aldı.

The Crew 2 standart sürümünün normal fiyatı Steam’de 225,00 TL olup yüzde 75 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 56,25 TL oldu. Ancak bu kısa bir süre için geçerli. 3 Ağustos akşamı oyun tekrar eski fiyatına dönecek. The Crew 2 için çıkan tüm indirilebilir içerikleri barındıran ve gelecek indirilebilir içeriklerin de ücretsiz edinilmesini sağlayacak olan The Crew 2 – Gold Edition paketi de kısa süreliğine 101 TL’den satılıyor.Normal fiyatı 405,00 TL olan The Crew 2 – Gold Edition paketini kısa bir süreliğine 101,25 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Yarış ve açık dünya temalarını içerisinde barındıran The Crew 2, Ubisoft’un özen gösterdiği güçlü grafiklere sahip olan büyük çaplı bir video oyunu ve deneyimleyen çoğu oyuncunun memnun ayrıldığı bir yapım olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu bağlamda cazip bir fiyata inmişken ve bayram tatili sürecindeyken değerlendirilebilecek bir fırsat gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.