The Fabled Woods Gizem Perdesi Aralamak İsteyen Oyuncular İçin Geliyor

78

CyberPunch Studios tarafından geliştirilen ve Headup Games tarafından yayıncılığı üstlenilen yeni bir oyun piyasaya sürülecek. The Fabled Woods isimli oyun içerisinde oyuncular adeta gizem perdesini aralamaya çalışacaklar.

Gizem ve macera oyunu The Fabled Woods, gelen bilgilere göre PC platformu için çıkış yapacak. Oyun ünlü dijital mağazalardan Steam üzerinden satılacak. Birinci şahıs gizem macera oyunu The Fabled Woods, tarz itibariyle Firewatch gibi oyunları andırıyor.

Oyunda bir hikaye içerisinde ilerleyeceksiniz. Yıllar önce kaybettiğiniz oğlunuzu aramaya başlıyorsunuz. Bu arama macerası sırasında pek çok farklı olay başınıza gelebilir ve yaşanan gelişmeler tüylerinizi ürpertebilir.

The Fabled Woods farklı ve dikkat çekecek bir oyun olacağa benziyor. Hakkında yayınlanan tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.