The Great Perhaps Şimdi de Konsollara Geliyor

55

Günümüzde pek çok video oyununun önce PC platformuna geldiğini ve sonradan konsollara çıktığını biliyoruz. The Great Perhaps da bu bağlamda yeni bir örnek olacak.

Geliştiriciliğini Caligari Games yayıncılığını ise Drageus Games şirketinin yaptığı The Great Perhaps video oyunu 2019 yılının Ağustos ayında PC platformu için çıkışını gerçekleştirmişti. Yapımcı ekip ardından oyunu konsollar için de piyasaya sürebilmek için harekete geçmişti ve bu da gerçekleşiyor. Gelen bilgiler oyunun 10 Temmuz 2020 tarihinde konsollara da çıkacağını gösteriyor.

The Great Perhaps konsol tarafında Nintendo Switch , Xbox One ve PlayStation 4 için yayınlanacak. Bu bağlamda PlayStation 5 için duyurulmadığını söyleyebiliriz.

Bir bulmaca oyunu olan The Great Perhaps içerisinde yönettiğimiz karakterimiz kıyamet sonrası bir evrende pek çok tehlike ile karşı karşıya kalacak ve amacı gezegenin kurtulması olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.