The Messenger Oyunu Epic Games Tarafından Ücretsiz Sunulacak!

95

 

Sunduğu ücretsiz oyunlar ile oyuncuların gönlünde taht kuran ve daha yeni ücretsiz oyun sunduğunun haberini yaptığımız Epic Store’dan yine güzel bir haber geldi. Popüler oyun satış platformu ve Steam’in de dişli rakibi Epic Games, önümüzdeki hafta yine bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunacak.

14 Kasım-21 Kasım tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden normal fiyatı 32 TL olan The Messenger adlı oyun ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Sabotage tarafından geliştirilip Devolver Digital tarafından 2018 yılında PC ve Nintendo Switch platformu için oyunculara sunulan ve sonrasında Xbox One platformuna dahil olan oyun önümüzdeki hafta Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak oyunculara dağıtılacak. Oyun Steam incelemelerinden de “Son derece olumlu” değerlendirilmesini alan oyunu önümüzdeki hafta ücretsiz olarak Epic Games Store üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.