The Surge Steam’de %60 İndirime Girdi

309
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Geçen yıl piyasaya sürülen bilik kurgu, aksiyon oyunu The Surge, Steam’de büyük bir indirime girdi. Normal sürümünde %60 indriim alan oyunun fiyatı uygun bir seviyeye indi.

Şu sıralar aksiyon dolu bir bilim kurgu oyunu oynamak istiyorsanız Steam’in Hafta Ortası Çılgınlığı indirimlerinden yararlanabilirsiniz. 16 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya sürülen, Steam’de normal fiyatı 144 TL olan The Surge, kısa bir süre için %60 indirim aldı ve yeni fiyatı 57.60 TL oldu. İndirim 9 Mart TSi 21:00‘a kadar geçerli.

Aynı zamanda oyuna ait indirilebilir içerikler de indirim aldı. The Surge: A Walk in the Park DLC fiyatı 45.05 TL, The Surge: CREO Special Employee Kit paketi 6.03 TL oldu. Bu iki DLC de oyun için geçerli olan yeni fiyatlar sona erdiğinde indirimden kalkacak.

OKU:  Galactic Civilizations 2: Ultimate Edition Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu
The Surge Complete paketi aralarındaki en avantajlı olanı

Aynı zamanda Steam, tüm ek paketleri ve oyunun kendisini aynı anda satın almak isteyenler için The Surge Complete paketini de indirimle sunuyor. Bu paket The Surge oyununun kendisini ve onun için çıkmış olan tüm indirilebilir içerikleri kapsıyor. Normalde paketin fiyatı 180.00 TL iken %50 indirim alarak 90.00 TL‘den satılıyor. Bu kampanya da 9 Mart tarihinde bitecek.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir