The Witcher 3 Velen gizli hazinesini bulamayanlar dikkat!

2390

The Witcher 3’te Velen topraklarında Çapulcular Köprüsü’nün alt kısmında, sağ çaprazında bir gizli hazine işareti var. O işarete gittiğinizde karşınıza çapulcular çıkıyor ve onları öldürüp hazineyi aramaya başlıyorsunuz. Ancak hazine daire ile belirtilen alanın çok dışında olduğu için pek çok oyuncu bulamıyor.

Söz konusu gizli hazine alanında çapulcuları öldürdükten sonra yağmalama yapsanız dahi alandaki gizli hazine simgesinin hala belirgin olduğunu, kaybolmadığını görebilirsiniz. Bu konuda yabancı forumlarda pek çok kişi konular açmış ve Türkçe bir kaynakta açıklaması yapılmamış. Biz de şimdi Türkçe olarak çözümünü paylaşalım.

Gizli hazineyi bulmak için yapmanız gereken şey, çapulcuları öldürmüş olduğunuz alandan güneye doğru ilerlemek. Yani haritanın alt kısmına doğru işaretleme yapıp gideceksiniz. Birkaç metre ilerledikten sonra kayalıkları görebilirsiniz. O kayalıkların içerisine girin ve karşınızda bir sandık göreceksiniz. Sandıktaki her şeyi aldıktan sonra tekrar haritayı açın ve gizli hazine olarak belirtilen kamp kısmına bakın. Simgenin ardık tamamlanmış olduğunu, soluk renkte gösterildiğini göreceksiniz.
One thought on “The Witcher 3 Velen gizli hazinesini bulamayanlar dikkat!

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.