The Witcher 3 GOTY İçin Steam Üzerinde Bir İndirim Daha Gerçekleştirildi

198
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

The Witcher serisi Steam platformunda en çok satın alınan oyun serilerinden biri ve şimdi yeni bir fırsat daha sunuluyor. Seriyi hala oynamayan oyuncular için The Witcher GOTY paketi oldukça cazip bir fiyattan satılıyor.

Serinin son oyunu olan The Witcher 3’ün GOTY sürümü, içerisinde oyunun kendisini ve oyun için çıkan tüm ek içerikleri barındırıyor. GOTY isminin verilmesinin temel sebebi de bu. Oyun şu an Steam üzerinde aldığı büyük indirimle birlikte yalnızca 22 TL’den satın alınabiliyor. Satın alma işlemleri için oyunu resmi Steam sayfası üzerinden görüntülemek gerekiyor.

OKU:  Gwent'in iOS İçin Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition, hafta boyunca indirimi kapsamında 9 Eylül akşamına kadar 22,45 TL’den satılmaya devam edecek. Oyun için Türkçe dil desteğinin sağlandığını da belirtmek gerekiyor. Üstelik Türkçe dil desteği sadece oyunun yalın hikayesi için değil tüm ek içerikler için de sağlanmış durumda.

The Witcher Hakkında

Bir romandan esinlenilerek ortaya çıkarılan oyun serisi The Witcher, canavar avcılarının hayat hikayelerine odaklanıyor. Seride bu zamana kadar meşhur witcher Rivialı Geralt’ın hikayelerine tanık olduk. Bundan sonra çıkacak olan The Witcher serilerinde ise farklı bir witcherın yaşantısını gözlemleyeceğiz.

OKU:  Thronebreaker: The Witcher Tales yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir